Спортивний інтернат - перші кроки зроблено

Вже не перший рік точаться розмови про відкриття спортивного інтернату в м.Токмак. На початку 2018 року ситуація почала розвиватися в позитивну сторону. В даному відео буде коротко пояснено ситуацію щодо відкриття спортивного інтернату.


Рішення по лікарні мали прийняти ще рік тому

20 липня відбулася тридцять шоста сесія міської ради, головним питання якої було створення нового комунального підприємства “Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”, та ліквідування старої комунальної установи “Токмацька центральна районна лікарня”. Це питання дуже інтенсивно та емоційно обговорювалося депутатами на сесії.

В процесі реорганізації лікарні треба захистити права медпрацівників

У питанні лікарні, що ми маємо на сьогодні – нестача коштів і невисока якість медичних послуг. 10 мільйонів гривень виділено з міського бюджету на функціонування установи, і це крім медичної субвенції. Крім того, нестача коштів на утримання ЦРЛ складає ще 10 мільйонів гривень. До того ж, багато хто не задоволений якістю послуг, які надає лікарня.

В Токмаку створено нове комунальне підприємство

20 липня відбулася тридцять шоста сесія Токмацької міської ради сьомого скликання.

Дві години обговорювали депутати на черговій 36 сесії Токмацької міської ради одне з найболючіших питань останніх півтора років – бути чи не бути Центральній районній лікарні. Градус обговорень був високий, іноді навіть переходили на особистості.


Back to top