Рішення по лікарні мали прийняти ще рік тому

20 липня відбулася тридцять шоста сесія міської ради, головним питання якої було створення нового комунального підприємства “Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”, та ліквідування старої комунальної установи “Токмацька центральна районна лікарня”. Це питання дуже інтенсивно та емоційно обговорювалося депутатами на сесії.


В Токмаку створено нове комунальне підприємство

20 липня відбулася тридцять шоста сесія Токмацької міської ради сьомого скликання.

Дві години обговорювали депутати на черговій 36 сесії Токмацької міської ради одне з найболючіших питань останніх півтора років – бути чи не бути Центральній районній лікарні. Градус обговорень був високий, іноді навіть переходили на особистості.

В процесі реорганізації лікарні треба захистити права медпрацівників

У питанні лікарні, що ми маємо на сьогодні – нестача коштів і невисока якість медичних послуг. 10 мільйонів гривень виділено з міського бюджету на функціонування установи, і це крім медичної субвенції. Крім того, нестача коштів на утримання ЦРЛ складає ще 10 мільйонів гривень. До того ж, багато хто не задоволений якістю послуг, які надає лікарня.

На мікрорайоні «Ріжок» з’явилися дві нові автобусні зупинки

На мікрорайоні «Ріжок» тривають роботи з благоустрою. Завдяки депутатам Токмацької міської ради Вадиму Лукашу та Сергію Івченко, а також активній підтримці комітету мікрорайону на вулиці В.Вишиваного (колишня Володарського) встановлено дві новенькі автобусні зупинки.


Back to top