Хто та для чого дестабілізує Токмак?

Нещодавно в соціальних мережах, з’явилася новина про те що депутату Токмацької міської ради Чубу О.О. повісили на дверну ручку квартири гранату. Після приїзду працівників поліції виявилося, що це імітаційна страйкбольна граната.

Хто та чому дестабілізує Токмак

Всі «проопоблоківські» засоби масової інформації, не зважаючи на те що слідство по цій справі тільки розпочалося, вже почали звинувачувати депутатську групу «Об’єднання Демократичних Сил» в причетності до цього випадку.

Ці звинувачення є безпідставними. У слідства немає жодних доказів причетності демократичних сил до цієї справи. Скоріш за все це робиться для дискредитації всіх політичних сил, які входять до даного об’єднання.

На нашу думку, все це організовано опоблоком на чолі з мером Котелевським для дестабілізації ситуації в нашому мирному місті та залякування громади м.Токмака. Адже саме так все розпочиналося на донбасі… Саме тоді партія регіонів, яка впослідовності стала опоблоком, розхитувала ситуацію на сході нашої країни.

Втрачаючи прихильність громади міста Токмака, опоблок разом з мером йдуть навіть на такі цинічні та брудні методи для того щоб зберегти свою владу і далі продовжувати грабувати наше місто.

Коментарі   

+7 #1 Дмитро Лаба 11.09.2016, 16:53
Опоблок!
Аби себе поставити раком!!
Бо "вишварки" пі**ра самі рвуться стати під**ами і проти цього бажання логіка не працює!"
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top