Ляшко вимагає продовжити мораторій на продаж землі до 2020 року

Радикальна партія вимагає продовжити мораторій на продаж землі мінімум до 2020 року. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко з трибуни парламенту. Політик переконаний: ставити питання про продаж землі можуть тільки люди, яким байдужа доля України "Українська земля – це не лише товар, що з неї хоче зробити олігархічна влада.

Українська земля - сакральне питання для кожного українця. Згадайте класиків, якщо хтось з вас вчився в школі: "Брат на брата за межу ідуть з топором". "Чия земля? Калитчина? Чия земля? Калитчина". От якщо сьогодні дозволити продаж землі - українські селяни будуть батраками на цій землі. На ній господарюватимуть не українці", - наголосив Ляшко.
Він додав, що в разі запровадження ринку земель, до нас прийдуть не інвестори, а "грабіжники з великої дороги", які заберуть в обездолених людей землю задарма.
Також Ляшко обурився, що продаж земель влада хоче розпочати з земель Академії аграрних наук, яких майже 400 тисяч га по всій Україні.
"Ми категорично проти цього. Ми підготували законопроект, яким пропонуємо - землі Академії аграрних наук розпаювати і роздати працівникам підприємства Академії і ветеранам сільськогосподарської праці, які все життя прогорбатилися на цій землі і сьогодні не мають пая", - зазначив Ляшко.

Крім того радикали вимагають повернути спецрежим оподаткування фермерам, а також передбачити у бюджеті на наступний рік програми кредитування, відновлення тваринництва, рослинництва, створення робочих місць на селі. 

"Хай відсохнуть руки у того, хто хоче продавати українську землю", - підсумував Ляшко.

Прес-служба РПЛ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top