Токмацькі депутати визначили перелік доріг, які відремонтують у 2017 році

Постійна депутатська комісія з життєзабезпечення погодила перелік доріг, які підлягають реконструкції, ремонту у 2017 році, що фінансуватимуться за кошти міського бюджету.
За словами голови комісії Володимира Куцериба до цього переліку увійшли автошляхи, які визначила спеціальна комісія, яка визначила ділянки, що потребують ремонту.


Загалом у 2017 році передбачено 1 млн 312 тис. грн з бюджету Токмака на ремонт доріг. Згідно з програмою, понад 100 тис. грн спрямують на грейдерування, зимове утримання доріг та встановлення дорожніх знаків, 600 тис грн витратять на ремонт ділянок – кільце площи Визволення (напроти «АТБ»), вул. Гоголя (від готелю «Весна») до автовокзалу, вул. Дружби (в районі музичної школи), вул. Шевченко (в районі аптеки «Панадол»). Крім того, ще 600 тис. грн витратять на те, щоб полагодити ділянки доріг по вул. Володимирська (мікрорайон «Ахрамеєвка»), вул. Шевченко (від ЗОШ №2 у бік автовокзалу), вул. Ковальська (м – н «Ковальський»).
Під час робіт будуть використовувати дві технології ремонту – установкою УЯР засипляться ямки в асфальті спеціальною сумішшю, а також «залатають» дороги плиткою. Крім того, міський бюджет є не єдиним джерелом фінансування ремонту доріг в Токмаку, впродовж року очікуються ще кошти на дану статтю витрат з обласних програм. Тому, депутати сподіваються, що в цьому році найбільш проблемні ділянки токмацьких багатостраждальних доріг доведуть до ладу.
Про те, як розподілити ці гроші, депутати довго дискутували. Адже в місті практично немає нормальних доріг і Токмак давно вже став жахом для водіїв, як місцевих, так і приїжджих. Але врешті решт вирішили приділити увагу найбільш навантаженим ділянкам автошляхів міста. Присутній на засіданні депутат Вадим Лукаш зазначив, що завдяки допомозі народного депутата С. Валентирова є можливість знизити витрати на роботи, який готовий надати підтримку у придбанні емульсії, необхідної для ремонту. Вадим Олександрович також запропонував в першу чергу звернути увагу на дороги, які мають найбільше транспортне навантаження в місті і в першу чергу ремонтувати саме їх.
Також, депутати вирішили створити спеціальну комісію по контролю за ремонтом доріг, куди увійдуть представники всіх фракцій міської ради.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top