Токмацьким пенсіонерам повернули пільги на проїзд

Квітень токмачани, які користуються міським транспортом, зустріли вже з новими цінами. Проїзд подорожчав на одну гривню – підвищившись з 4 до 5 гривень. Для пенсіонерів плата тепер становитиме 50% від вартості, тобто – 2,5 грн. Хоча майже рік вони були змушені їздити за повну вартість. Та нарешті їм повернули їх обіцяні пільги, що в нинішніх умовах дуже цінно, адже при мізерній пенсії кожна гривня на рахунку. І це аж ніяк не заслуга керівників міста.

Міськвиконком на початку року збирався збільшити плату до 6 грн. І про пенсіонерів мови не йшлося. Та що і казати, мешканці Токмака вже навіть звикли, що місто, як завжди попереду всієї країни – у нас і вода дорожча ніж у столиці, і міський транспорт коштує, як у великому мегаполісі. Тоді спроба підняти тарифи не вдалась, бо міські депутати від «Об’єднання Демократичних сил», громадськість почали тиснути на владу і очільники міста змушені були призупинити дію рішення міськвиконкому (точніше це подали так – як рішення мера міста). У лютому на депутатських комісіях тема підвищення плати за проїзд активно обговорювалась, розглядали всі можливі варіанти, в тому числі забезпечення пільгових категорій населення 50- ти відсотковою знижкою. Але тоді чергова сесія міськради не відбулася і рішення по тарифам для міського транспорту не було прийняте.

Під час засідання міської ради у березні, нарешті дане питання розглядалось. До речі, з міського бюджету виділили 462 тис. грн на пільгові перевезення, але не уточняли, чи туди входять пенсіонери. За словами депутатів від "Об'єднання Демократичних Cил" питання перевезення пільгових категорій токмачан намагались якось замовчати. «Ніхто чомусь не намагався поцікавитись: чи отримають пільги наші пенсіонери, чи ні?». І якби депутати не підняла дане питання на сесії, то можливо б взагалі його б залишили б без уваги, а потім би і взагалі забулось. Але під тиском на сесії представники міськвиконкому все же таки озвучили – пільги пенсіонери отримають.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top