Депутати міської ради проти КП «Токмак теплоенергія»: війна навмисно затягується

Токмачан ось вже не один рік турбує одне питання: Платити чи не платити за опалення місць загального користування? Здавалося б, що відповідь на нього дала міська рада, коли на липневій сесії у минулому році вирішила – заборонити КП «Токмак теплоенергія» брати плату за опалення місць загального користування (МЗК) де не встановлені прибори опалення. Але у КП Токмактеплоенергія на це є своя – окрема думка, і вона прямо протилежна рішенню токмацьких депутатів. Там вважають, що платити треба.


Як розповідає депутат Роман Нанівський, який і був ініціатором даного рішення «ще у 2015 році було зібрано понад 350 підписів мешканців будинків мікрорайону «Ковальський», які виступали проти необґрунтованого нарахування за місця загального користування. Люди мотивували це тим, що у їх під’їздах відсутні прилади опалення, тому виникало цілком резонне питання – а чи треба платити? У січні 2016 року під час засідання комітету мікрорайону я запитував мера міста Ігоря Котелевського, чи будуть відміняти плату за МЗК. Згодом було проведено ряд депутатських комісій, на яких всебічно було розглянуте дане питання. Було напрацьоване рішення, яке і прийняли у липні 2016 року. І до початку опалювального сезону платіжки токмачани не отримували. Але як тільки опалення почали подавати у оселі, КП «Токмак теплоенергія» почала знову «ощасливлювати» людей платіжками. І це попри рішення Токмацької міської ради. Депутати обурились такими діями очільниці підприємства, і під тиском мер був змушений оголосити їй догану за невиконання рішення міськради. Та схоже, що це не мало ніякої дії, бо платіжки і досі носять».
Тоді, депутат Роман Нанівський закликав токмачан звертатись з заявами про відміну плати за МЗК безпосередньо до КП «Токмак теплоенергія», аби змусити підприємство виконувати рішення сесії. Там же попри масовий наплив людей, зайняли позицію відписок, не даючи остаточної відповіді на вимоги мешканців міста.
Але ще більше здивування чекало депутатів, коли вони дізналися, що КП «Токмак теплоенергія» подала до суду, щодо неправомірності рішення міськради. І що цікаво, про це ніхто не знав (хоча напевне були в курсі мер і його команда). Роман Нанівській, як ініціатор рішення про скасування плати за МЗК, випадково почув про судове засідання 13 березня цього року буквально за 15 хвилин до його початку. Коли ж депутат разом з представниками ЗМІ прибув до суду, засідання відмінили, мотивуючи незапланованою присутністю депутата та журналістів. Суд перенесли на 6 квітня, але і він не відбувся, через відсутність представника КП «Токмак теплоенергія». Хоча на засідання прийшли громадські активісти, депутати та ЗМІ. Всіх дивувало те, що позивач, який зацікавлений у вирішенні питання, не з’явився. Наступний розгляд запланували на 21 квітня, хоча немає впевненості, що він відбудеться. Як бачимо війну затягують навмисне, та депутати і громадськість теж не збираються відступати, бо впевнені у своїй правоті. Залишається чекати наступного засідання, можна сподіватись, що воно таки відбудеться і суд нарешті поставить крапку у даній проблемі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top