Сесія Токмацької міської ради: Депутати виділили кошти на школу №4, Будинок культури та благоустрій

Відбулося чергове сесійне засідання Токмацької міської ради. Депутатським корпусом на порядку денному було розглянуто 27 проектів-рішень та прийнято по ним відповідні рішення. На сесії були присутні 29 депутатів з 34.


Сесія Токмацької міської радиПеред початком засідання  депутатам та присутнім повідомили, що 21 лютого вийшла Постанова Верховної ради "Про вшанування Героїв України та інформування громадян України про подвиги українських військових". Документом рекомендовано органам місцевого самоврядування забезпечити інформування жителів про Героїв України - учасників АТО, які є уродженцями цих територій. Серед мешканців нашого міста вже є герої, які поклали своє життя за незалежність України, серед них – П. Левчук, М. Шумак, І. Гребінець та ін. Депутати вшанували пам'ять загиблих воїнів – земляків токмачан хвилиною мовчання.
Також, депутати від «Об’єднання Демократичних Сил» звернулися щодо розгляду двох проектів рішень, які стосувалися відновлення надання дозволів на встановлення індивідуального опалення та незаконності стягнення оплати за опалення місць загального користування. Але з боку представників міськвиконкому ці пропозиції викликали різку критику. Зокрема керуючий справами виконкому Віктор Загуменний висловив сподівання, що депутати відмовляться від своїх проектів, адже прийняті до цього подібні рішення не принесли жодної користі і запропонував винести їх на розгляд найближчої депутатської комісії. В свою чергу керівник управління ЖКГ  І.Нікітенков сказав, що для того, аби відновити видачу дозволів на індивідуальне опалення спершу треба визначитись з порядком їх видачі на 2017 рік, вирішивши давати добро на роботи чи ні. Але навряд чи це можливе, адже в місті вже досягнуто граничну 50% межу, яка дозволяє зберегти нормальний ритм роботи теплових мереж.
Крім того, керуючий справами виконкому Віктор Загуменний повідомив присутніх про рішення керівництва Укрпошти провести реорганізацію токмацького відділення і перевести управління з Токмаку до Василівки. Але такий крок призведе до скорочення штату. Як він сказав, депутати зустрічалися з представниками Запорізької дирекції, але не змогли дійти спільної згоди. Тому було написане   звернення від депутатів до київського керівництва з проханням не проводити реорганізацію.
Серед питань, які розглянули на сесії були прийняті відповідні рішення про перерозподіл бюджетних коштів у сумі 2 млн. 136 тис. грн. Зокрема депутатами були виділені кошти на Центр первинної медико – соціальної допомоги -70 тис. грн, на проект поліпшення будівлі ЗОШ№4 – 32 тис. грн, а також ремонт будівлі міського Будинку культури – 23 тис. грн., на вирішення проблем житлового –комунального господарства – 18 тис. грн (в тому числі на модернізацію труби водопостачання), а також – на проведення робіт з благоустрою в місті – 50 тис. грн.
Крім того, депутати відмовили податковій у погашенні боргу в сумі 625 тис. грн комунального підприємства банкрута. Також було вирішено виділити кошти на виконання робіт з благоустрою на Ладієвському кладовищі – 15 тис грн. Крім того, розглядався проект про залишок цільового фонду, який наразі складає 22 тис. 982 грн.
На засіданні депутатами міської ради було розглянуто та прийнято ряд рішень щодо земельних питань. Зокрема, прийняли рішення щодо про надання дозволу громадянам на виготовлення документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок у власність. Ще одним голосуванням було зарезервовано 16 га для учасників бойових дій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top