На сесії виділили гроші на підтримку благоустрій та ремонт доріг

У 34–му сесійному засіданні Токмацької міської ради взяли участь 30 депутатів міськради, представники громадськості, голови ОСББ, керівники комунальних підприємств та організацій, структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету, ЗМІ. На початку сесії міський голова оголосив хвилину мовчання з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Питання лікарні так і залишилось не вирішеним

media share 0 02 04 716e15e494a1bdc7932a91384da99126e2d54c04cefb64168a701e6cf17b2377 23aec8db c3e0 4d5c b5c4 07f253ea198f

Пересічні мешканці міста цього разу завітали на сесійне засідання через те, що скорочення Центральної районної лікарні може залишити їх без медичної допомоги. Крім того людей хвилювало питання: «Чи відреагує мер та його команда на вимоги громади, які були висунуті минулої п’ятниці під час мітингу». Ще до початку розгляду сесійних питань і депутати, і присутні токмачани, цікавилися у керівників міста щодо долі лікарні. Вони наголосили, що ЦРЛ рятувати треба вже сьогодні, адже затягування вирішення проблеми триває вже тривалий час, і все може скінчиться дуже сумно. Присутні токмачани підтримали думку депутата. Але єдине, що змогли почути так те, що мер пообіцяв створити комісію, яка почне займатись даним питанням. Стосовно скорочень, то він запропонував депутатам підготувати свої пропозиції, підкресливши, що це питання лежить в площині саме повноважень міської ради. Тож і на цій сесії проблеми медичної сфери  так і не були розглянуті.

Вода і тепло: баталії продовжуються

До порядку денного чергового засідання сесії міської ради увійшло 42 питання. Серед них було і «багатостраждальне» питання про передачу у комунальну власність міста гілки резервного водогіну, яку протягнули до мікрорайону «Ковальський». Депутати від «Об’єднання Демократичних Сил» запропонували його зняти з порядку денного, через те, що це питання так і не було прийняте на профільній депутатській комісії з життєзабезпечення, тому його не має сенсу розглядати. Також було озвучено, що у мешканців мікрорайону «Ковальський» є хвилювання щодо подальшої роботи цього водогону та якості води, що буде ним подаватись. Врешті решт депутатами було вирішено не розглядати питання на сесійному засіданні, спочатку створити комісію, яка займатиметься його розв’язанням.

Також знову було підняте питання щодо виконання двох рішень міської ради стосовно оплати за опалення місць загального користування. Склалася парадоксальна ситуація – рада прийняла рішення не стягувати плату за МЗК, мер в пресі говорить, що платити не треба, а Тепломережа продовжує розсилати платіжки. В свою чергу керівництво комунального підприємства зазначило, що таке рішення ради є незаконним і зараз знаходиться в суді.

Змінили видатки міського бюджету

У ході сесії затвердили зміни міського бюджету міста Токмака на 2017 рік. За рахунок перевиконання доходів видатки були збільшені на суму в 1400 тис. грн. по програмам.  Серед них на СОНи передбачено 25 тис. грн, на цільову програму протидії туберкульозу – 55 тис. грн, програму розвитку освіти в місті – 50 тис. грн., на поліпшення стану будівель соціальної сфери -100 тис. грн. (на опалення ЗОШ№2, шаховий клуб та ДЮСШ). Крім того, депутати вирішили виділити кошти на підтримку культури – 58,6 тис. грн, благоустрій – 679 тис. грн (262 тис. грн. направлять на облаштування освітлення частини вулиці 14 Вересня, вул. Ломоносова та Чкалова, 417 тис. грн – на ливньові відводи, містки, дитячі майданчики). Знову не забули і про дороги, їх продовжать ремонтувати і витратять 570 тис. грн.

Народні обранці також підтримали міські ОСББ. Кошти виділяються за рахунок субвенції з обласного бюджету в рамках програми сприяння виконання повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 р.р., в сумі 1463,076 тис. грн. Так шість ОСББ отримають 606, 75 тис. грн на поточний ремонт покрівлі, мереж електропостачання. Крім того, виділені гроші на поліпшення будівель соціальної сфери (дитсадки, школи, лікарня, Будинок культури) – 592,7 тис. грн. та ін.

Завдяки профіциту бюджету цього року виділятися кошти на будівництво дитячих майданчиків, на спорт, культуру, освіту. Зокрема на придбання спортінвентарю, форми для секцій планують надати 60 тис. грн, на благоустрій міста – 100 тис грн (на придбання елементів для дитячого майданчика по вул. Серьогіна – 40 тис. грн, для облаштування місця відпочинку в мікрорайоні Лівобережний – 60 тис. грн).

Також на сесії було розглянуто низку питань, які стосувалися роботи закладів освіти, об’єктів комунальної власності та землеустрою. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top