В Токмаку створено нове комунальне підприємство

20 липня відбулася тридцять шоста сесія Токмацької міської ради сьомого скликання.

Дві години обговорювали депутати на черговій 36 сесії Токмацької міської ради одне з найболючіших питань останніх півтора років – бути чи не бути Центральній районній лікарні. Градус обговорень був високий, іноді навіть переходили на особистості.

Але згодом все ж більшість депутатів проголосували «за» ліквідацію КУ «Токмацька районна лікарня» та створення комунального підприємства «Токмацька міська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування». Після тривалих обговорень депутати вирішили ліквідувати існуючий заклад, створивши на його базі підприємство, яке, як передбачається, зможе заробляти гроші і успішно конкурувати у наданні якісних медпослуг з іншими лікарнями області.

Як запевнив в.о. головного лікаря Токмацької ЦРЛ Володимир Тарасенко, прийняття цього рішення ніяк не вплине на надання невідкладної медичної допомоги будь якому громадянину України чи іноземної держави, а вже проходити курс лікування в новоствореному медичному закладі зможуть тільки токмачани, мешканці Токмацького району лікуватися зможуть пропорційно до виділених та профінансованих коштів з боку Токмацької районної ради або ОТГ (об`єднаної територіальної громади).

Ще одним важливим питанням було «Про клопотання щодо передачі майна до комунальної власності територіальної громади м. Токмак» – в цьому ухваленому рішенні мова йде про новозбудований водогін до мікрорайону «Ковальський». Залишилося тільки визначитися з призначенням цього водогону – він буде основний, резервний чи постачати воду до мікрорайону «Лівобережний»? Але це можна буде зрозуміти тільки після гідравлічних іспитів цього об`єкта.

Не вдалося депутатам на сесії дійти згоди по питанням щодо надання дозволу на відключення від мережі централізованого опалення в м.Токмак та встановлення каплички у мікрорайоні «Ковальський». В першому і другому випадках депутати від політичної партії «Опозиційний блок» утрималися.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top