Депутати Міської ради від Коаліції відвідали звітні збори ОСББ

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків — гаряча нині тема для наших громадян. Адже до 1 липня цього року мешканці багатоквартирних будинків мають визначитися з формою управління або чекати, доки органи місцевого самоврядування самі визначать для них управлінську компанію.

Безліч проблем доведеться токмачананам ще вирішувати в напрямку визначення та самоорганізації у житлово-комунальній сфері. В кращій ситуації знаходяться мешканці тих багатоповерхових будинків м.Токмак, що вже визначились та створили Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків . Найкраща ситуація в напрямку самоорганізації та створенню ОСББ на мікрорайоні КШЗ, де за два роки з’явилося 13 об’єднань. Причиною такої активності мешканців «Кузні» є незадовільна робота ПП «Чайка», що обслуговує мікрорайон в напрямку житлово-комунальних послуг. 

Завжди, після закінчення року в ОСББ проводяться загальні звітні збори. Так відбувається і цього року. У минулі вихідні звітні збори відбулися в ОСББ «Альянс 62» ( вул. Куйбишева,62) та ОСББ «Фортеця 46» ( вул. Куйбишева,46). В порядку денному зборів кожного з об’єднань були питання звіту правління, звіт ревізійної комісії об’єднання, за результатами перевірки фінансової діяльності у 2015 році, затвердження Кошторису ОСББ на 2016 рік та планування роботи на поточний рік. В обох випадках зауважень до роботи статутних органів ОСББ не було. Натомість відбулися жваві обговорення проблем згаданих будинків в яких прийняли участь і депутати Токмацької міської ради Поліщук С.В та Нанівський Р.Р.( ВО «Батьківщина»), Ніколаєнко М.М. ( політ. партія «Наш край»), Лукаш В.О. та Івченко С.В. ( Радикальна партія ) . Мешканцям будинків було цікаво послухати, як готувався, розглядався та приймався Бюджет нашого міста на 2016 рік, в яких напрямках планується розподілити бюджетні кошти, чи збираються депутати та міська влада підтримувати ОСББ та багато іншого. Діалог між мешканцями згаданих будинків та депутатами проходив невимушено та активно, було все – і претензії з зауваженнями, і пропозиції з проханнями допомогти вирішити проблеми, що привело до головного, до взаєморозуміння. Депутати прийняли до уваги інформацію, що озвучувалась представниками громади та запевнили, що зроблять все для того, щоб вирішити перераховані проблеми.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top