Бездіяльність місцевої влади!

В суботу 12 березня з депутатами місцевої ради зустрілися голова бюджетної комісії облради, депутат від партії «Наш край» Ткаченко Сергій Олегович та депутат облради від партії «Батьківщина», обраний від м. Токмака Суржан Олег Валерійович.

Вони проінформували, депутатів Токмака, про свою роботу в обласній раді, цікавилися проблемами з якими стикаються депутати в своїй роботі.

 

Обласні депутати були здивовані не бажанням місцевих чиновників плідно працювати по залученню в Токмак грошей з обласного бюджету.

11 березня відбулося засідання обласної бюджетної комісії з питань розподілу, більше як 200 мільйонів гривен, містам та районам області для вирішення своїх проблемних питань (ремонт водопроводів, доріг, робіт по водовідводу, робіт з ремонту шкіл, дитсадків, лікарень і т.п.).

Присутні депутати були вкрай обурені роботою виконкому, почувши інформацію від голови бюджетної комісії обласної ради Сергія Ткаченка, що місто Токмак не отримало, з цих грошей, ні копійки. Причина одна - керівництвом міськвиконкому не розроблена кошторисна документація (кошторис на ремонт даху будинку або ремонту тротуару чи дороги між будинками – це пів години роботи одного фахівця).
Наші сусідні міста Мелітополь та Бердянськ отримали десятки мільйонів до своїх бюджетів на ремонт доріг, шкіл, лікарень, дитсадків, будинків культури.

Обласні депутати зазначили, що вони були налаштовані допомогти токмачанам, знаючи, що місто має статус депресивного міста, знаючи ситуацію з місцевими дорогами, дорогами в дворах багатоповерхівок, тротуарами, знаючи проблему з станом дахів в школах, лікарні, багатоповерхівок, знаючи проблеми з водопостачанням та теплотрасами.

Зокрема, також, слід виділити ініціативу депутата обласної ради від нашого міста Олега Суржана, який зміг відстояти на засідання обласної комісії з питань бюджету кошти на підтримку діяльності ОСББ міста Токмака, а саме – на умовах співфінансування нашому місту передбачено 1,3 млн. грн. для виконання робіт по енергозбереженню в будинках СОББ, а також інших ремонтних робіт, які визначать самі мешканці будинків.

Якщо б зусилля обласних депутатів були підкріплені бажанням міської влади працювати на благо міста, то Токмак міг би отримати значно більше коштів для вирішення проблемних питань життєдіяльності міста.

Депутати, почувши цю інформацію, налаштовані заслухати на сесії звіт можновладців з цього питання.

До того ж, на думку депутатів, це робиться навмисне, щоб потім звинуватити демократично налаштованих депутатів, що вони, своїми діями, по контролю роботи можновладців, заважають працювати виконкому. А може декому вже і не цікаво збільшувати бюджет та проводити ремонтні роботи, бо, депутати контролюють видатки,- і вкрасти зараз не легко.

                                                                        «Об’эднання демократичних сил»

Коментарі   

+1 #2 Patrice 05.05.2017, 10:00
You could certainly see your enthusiasm in the work you write.

The world hopes for more passionate writers such as
you who aren't afraid to mention how they believe.
At all times go after your heart.
Цитата
+4 #1 Яна 17.03.2016, 07:53
Маю надiю бути гордою за наше мiсто! Не нехтуйте можливостями!
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top