Що приховує місцева влада?

Депутатський запит - це підтримана радою вимога депутата місцевої ради до посадових осіб ради і її органів, сільського,селищного, міського голови, керівників підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, які розташовані або зареєстровані на відповідній території, а депутата міської (міста обласного значення), районної, обласної ради - також до голови місцевої державної адміністрації, його заступників, керівників відділів і управлінь з питань, які віднесені до відання ради.

Депутатом Токмацької міської ради Лукаш Вадимом на черговій сесiї Токмацької міської ради були подані депутатські запити. В них депутат вимагав надати наступну інформацію:

  • Надати документи (копії рішень, договорів та експертної оцінки кошторисної документації на невід’ємні поліпшення, копії чеків та ін.), щодо продажу харчоблоку «Їжачок», розташованого за адресою: м.Токмак, вул..Революційна,55.
  • Також надати копію райради на відчуження цього майна. Надати копії дозвільних документів, щодо будівництва кафе-бару “Елки”, що знаходитьсяза адресою м.Токмак, вул. Революційна 10Б, та надати копії рішення суду з даного приводу. Надати копії дозвільних документів по реконструкції частини будівлі, що знаходиться за адресою м.Токмак, вул. Революційна 10 - фоє міського будинку культури (1 поверх) під кафе-бар або інше спрямування.
  • Надати тендерну та кошторисну документацію, щодо ремонту покрівель житлових масивів м.Токмак в 2015 році за рахунок місцевого бюджету. Додатково надати акт прийому передачі на ремонт покрівель в 2015 році.
  • Надати копії лікарняних листів міського голови м.Токмак Котелевського І.В. за період з 01 січня 2015 року по 31 грудня 2015 року.
  • Надати протоколи пленарних засідань (сесій) Токмацької міської ради за жовтень місяць 2015 року.
  • Надати протоколи пленарних засідань (сесій) Токмацької міської ради за червень місяць 2015 року.
  • Надати протоколи виконавчого комітету Токмацької міської ради за січень 2016р.
  • Надати протоколи пленарних засідань (сесій) Токмацької міської ради за січень 2016 року.
  • Надати протоколи пленарних засідань (сесій) Токмацької міської ради за лютий місяць 2016 року.

Але, як виявилося, не всі депутати підтримують дані запити. Фракція опоблоку разом з мiським головою не захотіли підтримати законне право депутата на інформацію. Хоча кожен iз них є досить важливим i iнформацiя по ним має бути у вiдкритому доступі для депутатiв. Постає питання - чому? Можливо, місцевій владі є що приховувати?

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top