Депутати проти скорочення штату Токмацької центральної районної лікарні!

До постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, соціальної політики та охорони здоров'я звернувся головний лікар ТЦРЛ Марусенко В.В. з проханням розглянути питання недостатнього фінансування лікарні та оптимізації ліжкового фонду.

“На виконання плану оптимізації ліжкового фонду центральної районної лікарні планується скоротити 58 ліжок, з них по урологічному відділенню - 10 ліжок, по хірургічному - 5, педіатричному - 5, неврологічному - 10, гінекологічному - 15, терапевтичному - 5, отоларингологічних ліжок - 5 та 3 травматологічні ліжка, в зв’язку з чим відбудеться скорочення з 01.07.2016р. - 13,25 штатних одиниць по урологічному відділенню, економія ФОП складе - 292,8 тис.грн., по гінекологічному відділенню скоротиться - 13,0 штатних одиниць, економія відбудеться у сумі - 307,4 тис.грн., по пологовому відділенню скорочення штату відбудеться на 9,0 штатних одиниць, економія ФОП 208,7 тис.грн., скорочення штату по стаматологічній поліклініці на 9,75 штатних одиниць зекономить 185,7 тис.грн. та скорочення 5,0 штатних одиниць адміністративно-господарського персоналу - 102,5 тис.грн. Всього відбудеться скорочення 50,0 ставок”. На що голова комiciї Пасєвін Віталій Валерійович та iншi члени комiciї відреагували вкрай жорстко.

Дану пропозицію підтримувати відмовились, водночас заявили, що всіма можливими засобами будуть відстоювати права працівників лікарні. Всім відомо, що Токмацька центральна районна лікарня являється єдиним джерелом отримання медичної допомоги не лише мешканцям міста Токмак, а й Токмацького та Чернігівського району. Тому немає сенсу пояснювати наскільки важливою метою є збереження лікарні, примноження кваліфікованих працівників задля покращення обслуговування мешканців міста та районів. А скорочення лікарні являється, фактично, першим кроком до її ліквідації.

Дане питання було винесено на сесiю 18 квітня, розглянувши всі факти, депутати прийняли таке рішення:

  1. Головному лікарню КУ Токмацької ЦРЛ Марусенку заборонити “оптимізацію” (скорочення) ліжкового фонду КУ Токмацької ЦРЛ на виконання листа Запорізької облдержадміністрації від 22.03.16р. №08-28/0898 до опрацювання питання по виділенню необхідних коштів на фінансування КУ Токмацької ЦРЛ згідно діючих соціальних стандартів.
  2. Звернутися до Токмацької районної ради (та райдержадміністрації про виділення належних (додаткових) коштів на пропорційне медичне обслуговування мешканців Токмацького району згідно розрахунків Токмацької ЦРЛ.
  3. Звернутися до голови ОДА та голови Департаменту охорони здоров’я за сприянням у вирішенні питання щодо укладання договорів з Чернігівською районною державною адміністрацією (районної лікарні) про медичне обслуговування жителів Чернігівського району.
  4. Звернутись до Міністерства охорони здоров’я України щодо об’єктивного перерозподілу помісячної медичної субвенції для КУ Токмацької ЦРЛ. Звернутись у триденний термін до депутатів Запорізької обласної ради від Токмака, голів фракцій партій обласної ради та народному депутату України у вирішенні питання належного функціонування Токмацької ЦРЛ.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Токмацької міської ради з гуманітарних питань, соціальної політики та охорони здоров’я.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top