Інформація про роботу виконавчих органів та комунальних установ стане доступнішою.

На десятій сесії Токмацької міської ради депутатом міської ради Глущенко С.А. було подано проект «Про оприлюднення інформації на сайті Токмацької міської ради».


Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про витрати чи інше розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним чи комунальним майном, у тому числі про умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримують ці кошти або майно.

Зробивши аналіз наповнення офіційного порталу Токмацької міської ради www.meriatokmak.gov.ua прийшов до висновку, що він не в повному обсязі відповідає встановленим законом критеріям. Разом з цим це необхідно для повноцінної реалізації права територіальної громади отримувати інформацію про діяльність органів місцевого самоврядування.
Було створено робочу групу в складі Глущенко С.А. , Загумений В.А. по розробці проекту рішення реалізація якого надасть змогу токмачанам отримувати більше інформації про роботу виконавчих органів та комунальних установ. В тому числі й звіти по фінансовій діяльності. Комунальним установам в яких ще немає свого сайту, надано термін до 30 червня 2016 року по створенню та наповненню інформацією. Результатом роботи робочої групи стало рішення прийняте депутатами одноголосно.

Депутат Токмацької міської ради
ГЛУЩЕНКО Станіслав Анатолійович

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top