Чи є у Токмачан зайвий мільйон.

Депутати «Об’єднаних демократичних сил» не дозволили розбазарити майно громади більш як на мільйон гривень.
В квітні 2016 року відбулася чергова сесія Токмацької міської ради. Одним з питань було проект рішення розроблений виконкомом, «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Наше місто Токмак».

Цей проект з’явився в раках виконання так званого «закону про роздержавлення засобів масової інформації». Законом передбачено що комунальні ЗМІ мають право вибрати, яким шляхом їм рухатися далі - зробити приватну газету вже з 2017 року чи трохи почекати та зареєструвати приватну газету з 2018 року, або в загалі припинити свою діяльність.
Також закон передбачає, за рішенням депутатів, безоплатну передачу майна, яке знаходиться на балансі у КП «газета Наше місто Токмак», новоствореній новій газеті.
Працівники газети в останній день, передбачений законодавством, подали до Токмацької міської ради пропозиції в яких просять Токмацьку міську раду вийти з засновників газети вже з 2017 року. Депутати міськ. ради повинні до 30 квітня 2016 року розглянути пропозицію та прийняти рішення про подальшу долю газети. На передодні сесії на засіданнях депутатських комісій питання про роздержавлення газети обговорювалося та знаходило розуміння і підтримку пропозицій колективу газети «Наше місто Токмак», але у багатьох виникало питання стосовно майна яке потрібно безоплатно передати новоствореній приватній газеті. Спочатку таку інформацію депутатам не було представлено і тільки при розгляді питання на бюджетній комісії, за декілька днів до сесії, було озвучено що треба буде « подарувати» новій газеті майна громади більш як на 1 мільйон гривень, така велика сума складається в основному з типографського обладнання. Маючи таку інформацію депутатами «Об’єднання Демократичних сил» було запропоновано поки що не виносити проект рішення на чергову сесію а відділу комунальної власності вирішити питання по відокремленню майна типографії від майна яке потрібно редакції газети. Тільки після цього прийняти рішення про вихід Токмацької міської ради з засновників. Рішення все ж таки було винесене на сесію міськ. ради при тому що робота по відокремленню майна не проведена. При вирішенні питання по газеті думки депутатів розділились «Опозиційний блок» готові були голосувати а потім розбиратися з майном, «Об’єднання демократичних сил» наполягали щоб спочатку відокремити майно а вже потім голосувати. За результатами голосування рішення не було прийнято, але депутати готові були повернутися до розгляду цього питання після розмежування майна. Пройшло 30 квітня ( останній день для прийняття рішення) питання з майном не вирішено сесію повторно ніхто не скликав. Так газета й майно на сьогодні залишаються у комунальній власності.
Як би депутати легковажно поставилися до вирішення питання то громада втратила б майна більш як на мільйон гривень, що можна вважати злочином.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top