Завдяки активній підтримці мешканців вдалося досягти успішного результату

Щодо питання розподілу дитячих майданчиків по мікрорайонах міста, то моя думка така, що треба це робити пропорційно і з обов’язковим урахуванням потреб громади.


Не можна позбавляти нашу молодь ініціативи, бажання змінювати себе і світ

В нашому місті створено ініціативну групу, яка працюватиме над проектами та брати участь в грантових конкурсах. До неї увійшли депутати міської ради, зокрема і я, а також, представники шкіл міста та громадських організацій.

Вторая сторона медали или как выбрать между детьми, ветеранами и дорогами.

В газете «Наше Місто Токмак» можно встретить статьи, написанные Еленой Повещенко. Елену часто можно встретить в приемной городского головы и на разного рода мероприятиях с участием Котелевского И.В. Елена также присутствует на сессиях городского совета, после чего в газете и на сайте городского совета появляются написанные ею статьи. Читатели газеты все написанное, наверное, воспринимают за чистую монету, хотя информация преподносится однобоко. Может потому, что автор не в курсе причин, почему принимаются такие решения, а может потому, что такое описание ситуации выгодно руководству города.

Скільки заробляють депутати. Та хто зараз є секретарем Токмацької міської ради.

Часто в мене питають чи правда те що депутати Токмацькоїміської ради отримують зарплатню і називають суму 10 тис. гривень.
Депутати Токмацької міської ради здійснють свої повноваження не пориваючи з виробничою або службовою діяльністю, тобто вони продовжують роботу на своїх місцях і заробітну платню за виконання депутатських обов’язків не отримують.

Мій запит до «Укртелекому».

В ході збирання інформації з загальних потреб мешканців міста для подальшого складання перспективних планів розвитку мікрорайонів на мою електронну адресу надходили питання про відсутність інтернету в віддалених районах міста.  Для з’ясування  цього питання я звернувся з запитом до «Укртелекому». Відповідь отримав в письмовому вигляді, яку Ви можете прочитати нижче.

Back to top