В процесі реорганізації лікарні треба захистити права медпрацівників

У питанні лікарні, що ми маємо на сьогодні – нестача коштів і невисока якість медичних послуг. 10 мільйонів гривень виділено з міського бюджету на функціонування установи, і це крім медичної субвенції. Крім того, нестача коштів на утримання ЦРЛ складає ще 10 мільйонів гривень. До того ж, багато хто не задоволений якістю послуг, які надає лікарня.


Завдяки активній підтримці мешканців вдалося досягти успішного результату

Щодо питання розподілу дитячих майданчиків по мікрорайонах міста, то моя думка така, що треба це робити пропорційно і з обов’язковим урахуванням потреб громади.

Скільки заробляють депутати. Та хто зараз є секретарем Токмацької міської ради.

Часто в мене питають чи правда те що депутати Токмацькоїміської ради отримують зарплатню і називають суму 10 тис. гривень.
Депутати Токмацької міської ради здійснють свої повноваження не пориваючи з виробничою або службовою діяльністю, тобто вони продовжують роботу на своїх місцях і заробітну платню за виконання депутатських обов’язків не отримують.

Не можна позбавляти нашу молодь ініціативи, бажання змінювати себе і світ

В нашому місті створено ініціативну групу, яка працюватиме над проектами та брати участь в грантових конкурсах. До неї увійшли депутати міської ради, зокрема і я, а також, представники шкіл міста та громадських організацій.

Вторая сторона медали или как выбрать между детьми, ветеранами и дорогами.

В газете «Наше Місто Токмак» можно встретить статьи, написанные Еленой Повещенко. Елену часто можно встретить в приемной городского головы и на разного рода мероприятиях с участием Котелевского И.В. Елена также присутствует на сессиях городского совета, после чего в газете и на сайте городского совета появляются написанные ею статьи. Читатели газеты все написанное, наверное, воспринимают за чистую монету, хотя информация преподносится однобоко. Может потому, что автор не в курсе причин, почему принимаются такие решения, а может потому, что такое описание ситуации выгодно руководству города.


Back to top