Завдяки активній підтримці мешканців вдалося досягти успішного результату

Щодо питання розподілу дитячих майданчиків по мікрорайонах міста, то моя думка така, що треба це робити пропорційно і з обов’язковим урахуванням потреб громади.

До мене, як депутата вже неодноразово звертались мешканці будинків по вул. Гоголя – 60, 62. Люди просили посприяти у вирішенні питання встановлення дитячого майданчика, адже від старого там вже майже нічого не лишилось, і для діток немає нормальних умов для ігор. До того ж дану проблему вже обговорювали на комітеті мікрорайону і одностайно було вирішено внести її до першочергових завдань плану розвитку мікрорайону.

Коли ж депутати вирішили виділити кошти на обладнання нових дитячих майданчиків у Токмаку, я разом з колегою депутатом Вадимом Лукашем провели зустріч з старшими будинків по вул. Гоголя54-62, і визначили місце, де буде встановлено майданчик для дітей. Треба сказати, що з боку мешканців ми отримали підтримку та зацікавленість в участі в роботі по облаштуванню місця для ігор. Крім того, представники будинків були присутні на засідання депутатської комісії з життєзабезпечення, на якій розподіляли кошти на майданчики. Вони звернулись до депутатів з проханням допомоги у вирішенні їх проблеми. І завдяки активній підтримці мешканців нам вдалося добитись успішного результату і новий дитячий майданчик все ж таки буде встановлено. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top