Мій запит до «Укртелекому».

В ході збирання інформації з загальних потреб мешканців міста для подальшого складання перспективних планів розвитку мікрорайонів на мою електронну адресу надходили питання про відсутність інтернету в віддалених районах міста.  Для з’ясування  цього питання я звернувся з запитом до «Укртелекому». Відповідь отримав в письмовому вигляді, яку Ви можете прочитати нижче.

Також спілкувався з працівниками «Укртелекому» по телефону. З телефонної бесіди я з’ясував, що «Укртелеком»  м. Токмак в цьому році планує розширення мережі інтернет, але розширювати сітку будуть в тих напрямках, по яким буде більше заявок. Тобто спочатку «Укртелеком» збирає попередні заявки, а потім під них будуть планувати розширення.  Тому мешканцям м.Токмак, в яких є проблеми з підключенням до мережі інтернет, потрібно зробити попередні заявки.

Відповідь на запит

Шановний Станіславе Анатолійовичу!

На Ваш запит, щодо забезпечення послуги Internet на мережі віддалених ройонів міста РЦТ №533 (м.Токмак) Запорізької філії ПАТ «Укртелеком» повідомляє, що надання послуг здійснюється з урахуванням заяви абонента. Заяву можно надати за адресою: м.Токмак вул.Шевченка, 10
Центр обслуговування абонентів №23.  Для довідок звертатися за телефоном (06178)4 50 99 або 2 96 83.

 

З повагою,Тетяна Жабська,
Провідний спеціаліст з продажів та обслуговування
Запорізька філія ПАТ "Укртелеком"
Центр обслуговування абонентів № 23
м. Токмак ,вул. Шевченка, 10,
Токмак, 71701, Україна,
www.ukrtelecom.ua
тел.: +38 061782-14-83

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top