Чи дочекаються діти віддалених мікрорайонів міста ігрових майданчиків

На черговій сесії Токмацької міської ради за рахунок перевиконання доходів видатки бюджету були збільшені, тому, депутатами було вирішено виділити кошти на обладнання дитячих майданчиків. Але, на жаль, коли справа дійшла до визначення місць, де саме будуть розташовуватись ці майданчики, народні обранці так і не змогли дійти згоди.

 На думку депутата Сергія Івченка при розподілі треба віддавати пріоритет віддаленим мікрорайонам, таким як, Ріжок, Калиновий, Короленко. Адже там у дітей нема, по суті, ніякої альтернативи для ігор, як у їх однолітків, що мешкають у центрі. «Центру в нашому місті, завжди приділяють багато уваги, там є зовсім нові сучасні майданчики, також і ті, що залишились з радянських часів, - говорить депутат, - Вибір достатній, щоб погратись та відпочити, крім того, біля Будинку культури є великий ігровий майданчик, і батькам, щоб відвести свою малечу туди потрібно всього 5-10 хвилин. Що не скажеш про батьків з дітьми, що живуть на околиці, їм потрібно добиратись туди за 2-3 кілометри. Погодьтесь, це складно. То чому ми повинні обділяти цих дітей?».

Якщо порівнювати центральні вулиці і околицю, то різниця дуже велика. Дітям з околиць залишається тільки мріяти про сучасні ігрові майданчики.

Сергій Івченко вважає, що буде справедливо, коли більше уваги приділити саме віддаленим мікрорайонам. «Треба враховувати і те, що батьки цих районів готові надати допомогу у облаштуванні майданчиків. Важливим фактором є те, що люди готові брати активну участь у роботі і готові підтримати ініціативу в усьому, що стосується благоустрою», - говорить депутат. Тому він налаштований і далі відстоювати інтереси віддалених мікрорайонів у цьому питанні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top