На мікрорайоні «Ріжок» з’явилися дві нові автобусні зупинки

На мікрорайоні «Ріжок» тривають роботи з благоустрою. Завдяки депутатам Токмацької міської ради Вадиму Лукашу та Сергію Івченко, а також активній підтримці комітету мікрорайону на вулиці В.Вишиваного (колишня Володарського) встановлено дві новенькі автобусні зупинки.

Депутати В.Лукаш і С.Івченко, разом з помічником депутата Олександром Лещенко, зустрілися з головою комітету мікрорайону Іриною Лещенко та представником ГО «Токмацьке об’єднання воїнів АТО» Віталієм Видишем та обговорили питання подальшого встановлення автобусних зупинок. А також визначилися з планом роботи на найближчий час. В пріоритеті зараз саме два питання – встановлення нового дитячого майданчика та відновлення освітлення на деяких вулицях мікрорайону. Нагадаємо, в тому році депутати міської ради вже посприяли встановленню однієї автобусної зупинки.

«Важливо, щоб люди мали змогу комфортно чекати автобус, сховатись від дощу чи спеки. До цього їм доводилося стояти просто неба.  На початку року були проведені загальні збори мешканців на мікрорайоні «Ріжок», де обговорили питання встановлення зупинок, яке потім внесли в план розвитку мікрорайону. Також було зібрано 335 підписів мешканців району звернення до депутатів Лукаша та Івченко з проханням посприяти у вирішенні цього питання. Згодом його винесли на обговорення на депутатській комісії і вже рішенням сесії виділено кошти на дві зупинки», – розповідає помічник депутата Олександр Лещенко.

Голова комітету мікрорайону Ірина Лещенко говорить, що вирішення питання встановлення зупинок є одним з пунктів плану їх роботи. «Але найболючішим є, звісно, ремонт доріг, які, як відомо всім в місті, на Ріжку у жахливому стані. Крім того, потребує уваги і проблема освітлення вулиць. Ми, разом з депутатами, працюємо над їх вирішенням  і сподіваюсь, врешті решт нас чекає успіх», - говорить Ірина.

Треба зазначити, що активну підтримку в роботі комітету мікрорайону та депутатів надають представники ГО «Токмацьке об’єднання воїнів АТО», які мешкають на Ріжку. Як розповідає Віталій Видиш, громадське об’єднання постійно приймає участь у вирішенні питань благоустрою мікрорайону. Наприклад, на черзі - допомога у облаштуванні дитячого майданчика на мікрорайоні «Ріжок».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top