Дитячому майданчику на «Ріжку» - бути!

Нещодавно депутати Сергій Івченко та Вадим Лукаш, разом з головою комітету мікрорайону «Ріжок» Іриною Лещенко провели огляд місця, де незабаром буде встановлено новий дитячий майданчик.

Як розповів депутат Сергій Івченко щодо визначення місця, де облаштовувати ігровий майданчик було кілька пропозицій. Одна з них – встановити його біля церкви. Але така пропозиція не знайшла у більшості мешканців підтримки, адже в церкві проводять різні релігійні обряди, наприклад, похорони, і буде не дуже доречно дітям спостерігати за цим. Та і дитячий галас може заважати вірянам. Тому найбільш оптимальним рішенням буде встановити дитячий майданчик біля вже існуючого - спортивного. Саме там найбільше збирається молоді та дітлахів, щоб позайматись фізичними вправами, пограти у футбол. Тож і молодим матусям разом з малечою буде приємно прийти відпочити сюди.

«Єдиний мінус цього місця – відсутність дерев. Але сподіваюсь, вже восени, завдяки коштам, які отримає місто з обласного екологічного фонду, ми зможемо посадити дерева та зробити територію більш затишною для відпочинку», - говорить депутат.

Що ж, незабаром на Ріжку дітлахи зможуть гратись на новенькому сучасному майданчику. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top