Відповідь депутатського запиту від Міськводоканалу

В минулому випуску газети, мною було описано проблему, яка стосувалася мешканця району “Ковальський”, якому за 12 діб нарахували  заборгованість у розмірі 3336,54 грн за використання води в об’ємі 366,250 метрів кубічних (30,5 метрів кубічних за добу).

Отримавши відповідь від “Міськводоканалу” на мій депутатський запит, інформую громадськість. У відповідь я отримав формальну відписку ( відписка - письмова відповідь, у якій обминається головне, суть справи. Замість серйозного і принципіального розгляду скарги або пропозиції подекуди намагаються затушувати справу або відбутися формальною відпискою (Рад. Укр., 26.III 1958, 1).

Про розгляд депутатського звернення:

На Ваше депутатське звернення за №24 від 04.03.2016 р. щодо надання пояснення щодо нарахувань заборгованості за використання води громадянину району “Ковальський”, КП “Міськводоканал” ТМР пояснює наступне. Відповідно до ст.13 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” депутатське звернення це викладена в письмовій формі вимога депутата місцевої ради з питань, пов’язаних з його депутатською діяльністю, до місцевих органів виконавчої влади, огранів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, а також керівників правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території відповідної ради, здійснити певні дії, вжити заходів чи дати офіційне роз’яснення з питань, віднесених до їх компетенції.Тому для об’єктивного та повного розгляду депутатського звернення, просимо Вас, в депутатському звернені зазначати з якою депутатською діяльністю та для виконання яких депутатських повноважень направлено депутатське  звернення.

Відповідно до п.5, ст. 13 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” якщо депутат місцевої ради не задоволений результатами
розгляду свого звернення або якщо місцеві органи виконавчої влади ухиляються від вирішення порушеного у зверненні питання, депутат має право внести депутатський запит відповідно до статті 22 цього Закону.
Що я і зроблю на майбутній сесії ТМР.
Звертаю увагу всіх мешканців міста Токмак, якщо у Вас є певні проблеми з КП “Міськводоканал” - звертайтеся за адресою: м.Токмак, вул.Гоголя 50, каб. 36.

Лукаш Вадим Олександрович депутат Токмацької міської ради

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top