Спортивний інтернат - перші кроки зроблено

Вже не перший рік точаться розмови про відкриття спортивного інтернату в м.Токмак. На початку 2018 року ситуація почала розвиватися в позитивну сторону. В даному відео буде коротко пояснено ситуацію щодо відкриття спортивного інтернату.


Повідомлення від керівника консультативної групи при Токмацькій місцевій прокуратурі Лукаша В.О.

Нагадуємо, що в січні 2017 року при Токмацькій місцевій прокуратурі була створена консультативна група із представників громадськості нашого міста. Групою було проведено два засідання. У квітні місяці планували провести третє засідання на якому хотіли зробити запит по деяким кримінальним справам які стосуються наших токмацьких можновладців.

Відповідь депутатського запиту від Міськводоканалу

В минулому випуску газети, мною було описано проблему, яка стосувалася мешканця району “Ковальський”, якому за 12 діб нарахували  заборгованість у розмірі 3336,54 грн за використання води в об’ємі 366,250 метрів кубічних (30,5 метрів кубічних за добу).

Депутат Лукаш В.О. запропонував скоротити надбавки на заробітню платню меру та його замам

На черговій сесії Токмацької міської ради, яка відбулась 18 квітня, депутат Лукаш Вадим Олександрович винic проект рішення “Про обмеження граничних розмірів надбавок та премій міському голові, заступникам міського голови з питань діяльностi виконавчих органiв ради, керуючому справами виконавчого комітету Токмацької міської ради”.

Back to top